ورود دانشجویان

 

معرفی دوره :

آموزش غیر حضوری مدلي نوين براي آموزش و یادگیری سریع و با کيفيت و مطلوب بدون محدوديت زماني و مکاني است كه تمامي خدمات آموزشي را به طور يكپارچه و فشرده ارائه مي‌نمايد که اکنون با توجه به مزيتهاي ارزشمند آن، کاربران و متقاضيان بيشماري را به سمت خود جلب نموده است.

آموزش مجازی در حال حاضر در دنيا از ميان دوره هاي رسمي آموزش عالي،  بيشترين بازدهي را در دوره هاي تحصيلات تکميلي به خصوص کارشناسي ارشد داشته است.

 مدل‌هاي آموزشي در این موسسه با بهره گیری از توان و دانش کادر علمی شناخته شده و با سابقه، تأثير خدمات آموزشي دانشگاه را تضمين مي‌نمايد .

اين خدمات براساس استانداردهاي بين‌المللي و به مراتب کامل تر از دانشگاههای ممتاز کشور ارائه مي شود.

ارائه 10 جلسه ای کامل هر درس و مدیریت هوشمند یادگیری دانشجو به علاوه پشتیبانیهای آموزشی و فنی دایمی و در دسترس، کیفیت تحصیل دانشجویان علاقمند و فعال را نسبت به دوره های مشابه سنتی ارتقا و بهبود می بخشد. 

کلیه خدمات آموزشی موسسه، به صورت مجازی و در قالب فایل های صوتی و فایل های فشرده ی درسی به دانش پژوهان این دوره ها  ارایه می گردد و بر حسب نیاز، این امکان که دانش پژوهان این دوره در 1/3 ام کلاس های دوره های حضوری  شرکت نمایند وجود دارد . تعداد این کلاس ها متناسب با درس، معمولا 3 جلسه در طول ترم می باشد. تعداد این جلسات در قبل از شروع دوره در تقویم آموزشی موسسه به اطلاع رسانده می شود.

 

 

 

سرفصل های آموزشی و همین طور اساتید دوره نیمه حضوری MBA با سرفصل های استاندارد آموزشی و اساتید دوره MBA جنرال انطباق دارد.

جهت دسترسی به کاتالوگ کلی دوره ها اینجا را کلیک کنید .

  1. دارا بودن مدرک کارشناسی ( لیسانس )
  2. دارا بودن سابقه کار مرتبط با مدیریت
  3. پذیرفته شدن در مصاحبه حضوری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره و مصاحبه حضوری می توانید پیش ثبت نام مربوط به این دوره را در تقویم آموزشی دوره های در حال برگزاری تکمیل نمائید.

{* *}