ورود دانشجویان

 

  • اهداف دوره

از اهداف کوتاه مدت دوره تحلیل تکنیکال در سهام،  ایجاد اشتغال توام با ایجاد ثروت است ولی هدف اصلی چنین دوره ای این است که از کاربردی ترین روشها و ابزارهای تکنیکال و فاندامنتال برای انتخاب سهام و همچنین بورس آتی کالا در سناریوهای مختلف(دوران رونق یا دوران رکود) بهره ببریم.

  • چشم انداز دوره

             بازيگران بازارهای مالی و سرمايه گذاران همواره با ريسک ها و مخاطرات ناشی از نوسانات بازار مواجه هستند. اين نوسانات و عدم اطمينان از وضعيت آينده گاه باعث زيان های شديد به اين بازيگران و حتی خروج آنان از بازار و عدم رغبت سايرين به ورود به اين عرصه شده است.

             فعالان بازار از دير باز به دنبال يافتن راه کارهايی برای مديريت ريسک و به وجود آوردن سيستم معاملاتی و تعيين نقطه بهينه ورودو خروج و ايجاد آرامش معاملاتی بوده اند.دوره های آموزشی تکنیکال و فاندامنتال مطمئن ترین روش برای حضور در این بازار می باشد.

شرکت اطلاعات بورسی دانا سرمایه 


شرکت اطلاعات دانا سرمایه،  بنیان گذار برگزاری دوره های آموزشی تحلیل تکنیکال و دوره های تمدید گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه ویژه تریدر ها است که این مهم را از سال 92 با همکاری و پشتیبانی موسسه بهار انجام داده و تا به حال 65 کد،  فارغ التحصیل دوره های آموزش بورس این همکاری هستند .

از جمله سرفصل های درسی دوره :

نمودار نبوغ مالی

فلسفه تکنیکال

رویکرد های تحلیلی منطق معکوس چارتیست

سه اصل تکنیکال نمودار های قیمت

حمایت مقاومت

پیووت روند خط روند معتبر

نسبت تقاضا به عرضه

سیگنال Break Out

چرخه تجاری تناسب موج

حرکت برگشتی بادبزن

کانالیزه شدن قیمت

تعدیل نمودار اشتباه بزرگ

تصحیح قیمت - فیبوناچی

شکاف قیمت روز برگشتی

الگوهای برگشتی

الگو های ادامه دهنده

اندیکاتور ها

اسیلاتور ها

تئوری امواج الیوت

تئوری خطوط میانه و چنگال اندروز

زوایای مربع گن

الگو های شمعی ژاپنی

 

جهت تکمیل پیش ثبت نام مربوط به دوره تحلیل تکنیکال در سهام کلیک  نمائید .