ورود دانشجویان

دنیای ارتباطات و فناوری امروز، عملا سازمان ها و نیروهای کار "بدون مرز" پدید آورده است که در آن نقش همکاری های شبکه ایی، فرامرزی و بین قاره ای بسیار با اهمیت تلقی میگردد. چرا که نیرو های کار در این دهکده جهانی در فضای مجازی و در ارتباط با دیگر کشورها ناگزیر به ایجاد، حفظ و ارتقای ارتباطات اثربخش و همچنین همکاری با تیم هایی از فرهنگ ها و ساختار های سازمانی گوناگون هستند.

با رشد روزافزون تعداد شرکت های بین المللی که شاید در بیش از 20 کشور جهان با زبان های مادری مختلف فعالیت میکنند، اکثریت ارتباطات در فضای کسب و کار میان افراد غیر انگلیسی زبان، به انگلیسی برقرار می شود. این روند جهانی استاندارد سازی زبان انگلیسی به عنوان زبان کسب و کار بین المللی، فرصت های بی نظیری برای کسب و کار ها فراهم آورده است، اما در عین حال بسیار از آنان با ضعف های مهارتی قابل توجهی در زمینه ارتباطات به این زبان مواجه هستند.

در همین راستا موسسه آموزش آزاد عالی بهار با هدف ایجاد ارتباط موثر افراد و سازمانها با مخاطبین بین المللی خود سعی در طراحی و برگزاری دوره های زبان کسب کار کرده است که شامل دوره های ذیل می باشد:

 

 

 

 1.  دوره زبان عمومی کسب و کار (Biz Time)، جدیدترین دستاورد دنیای آموزش کسب و کار                                          

با بکارگیری به روزترین متد و محتوای آموزشی دنیا و تنها از طریق افزایش میزان تمرین مهارت های ارتباطی در بستری شبیه سازی شده از دنیای واقعی کسب و کار شما، با تمرکز بر پیشرفت مهارت های درک شنیداری (Listening) و مکالمات عمومی کسب و کار (Business Communication) ، ضروری ترین مباحث ارتباطی کسب و کار بین المللی را در کوتاه ترین زمان ممکن آموزش می دهد.  

با توجه به نیاز سازمان، جایگاه و تخصص سازمانی فراگیران، دوره Biz Time  قابل ویژه سازی است تا ضروری ترین مباحث ارتباطی این حوزه را آموزش داده یا ارتقاء بخشد. مباحثی از قبیل:

 1. معارفه در جلسات کاری
 2. شرح وظایف کاری
 3. تشریح مشکلات فنی
 4. توصیف و تحلیل گراف
 5. تکنیک های پرسش و پاسخ و ...

 

 1. دوره تخصصی ویژه مشاغل خاص ((Show Time ، تخصصی ترین دوره آموزشی برای مشاغل خاص                                              

Show Time برای شاغلین ذیل مناسب می باشد:

 1. مدیران میانی و ارشد که مشخصاً در حوزه تخصصی کسب و کارشان در سطوح بالا ارتباطات بین المللی دارند.
 2. مدیران عامل و اعضاء هیئت های مدیره که با همتایان بین المللی خود مشخصا در حوزه تخصصی کسب و کارشان مذاکرات اصلی را عهده دار هستند.
 3. کلیه افرادی که در سازمان های بین المللی با ادبیات و ارتباطات بسیار تخصصی حوزه کاری خود در ارتباط هستند.

 

 

بسته به نیاز سازمان و حوزه تخصصی و سازمانی  فراگیران دوره Show Time چنین گردآوری شده است تا نیاز به فراگیری یا ارتقاء ادبیات مورد استفاده، واژگان تخصصی حوزه های مورد نظر و همچنین مهارت های ارتباطی بیش از 70 حوزه کاملا تخصصی را شامل شود. حوزه های کاری تخصصی از قبیل:

 1. نفت و گاز
 2. راه سازی
 3. معماری
 4. مدیریت
 5. مدیریت مالی
 6. حسابداری
 7. بانکداری و ......

 

 

 1. دوره مهارتها ( Skill Time)، متمرکزترین دوره آموزش مهارت های کسب و کار

 

با استفاده از آموزش کاملا مهارت محور، ضروری ترین مهارت های لازم برای هدایت و فعالیت در هر کسب و کار موفق را در کوتاه ترین زمان آموزش یا ارتقاء می دهد. مهارت های اساسی از قبیل: 

 1. برقراری ارتباطات تلفنی
 2. ارسال ایمیل های کاری
 3. مراودات دنیای کسب و کار
 4. شرکت در جلسات حرفه ای
 5. فنون مذاکره و چانه زنی
 6. ارائه مطلب در جلسات سمینار

چگونه در خدمت کسب و کار شما هستیم؟

• انجام فرآیند نیازسنجی از طریق برگزاری جلسات حضوری با مدیران سازمان

• برگزاری آزمون تعیین سطح کتبی و شفاهی و انجام فرآیند نیازسنجی از پرسنل

• ارائه مشاوره آموزشی طبق نتایج آزمون تعیین سطح

• سفارشی سازی و طراحی دوره ها بر اساس نیاز سازمان

• ارائه گزارش جامع پایان دوره در خصوص پیشرفت فراگیران به مدیران عالی سازمان