ورود دانشجویان

MBA راهی برای ساختن آینده

موضوع کتاب:

كسب و كار - آموزش
قابليت اجرايي

پديدآورنده:

نويسنده:رحيم فرضي‌پور

ناشر:  توفيق دانش

150 صفحه - وزيري (شوميز) - چاپ 2 - 1000 نسخه 2 -7-92429-964-978
تاريخ نشر:04/11/91
كد ديويي:650.071173
زبان كتاب:فارسي
محل نشر:تهران - تهران

معرفي مختصر كتاب:

MBA مبتنی بر این مفهوم است که بهترین راه پیش بینی آینده ساختن آن است : در این صورت ما دیگر نیازی به پیش بینی آینده نداریم و دیگران باید آینده ای را پیش بینی کنند که ما آن را ساخته ایم MBA افراد را از حالت کارمند حقوق بگیر (EMPLOYEE ) به سمت کار آفرین ( Entrepreneur ) هدایت می کند .

MBA نیاز به تغییر و توانایی تغییر را به ما آموزش می دهد ، تا در دنیایی که همه چیز در حال تغییر است و تغییر نه یک استثناء بلکه تبدیل به قاعده شده است بتوانیم بقا داشته باشیم و شرایط لازم را برای نوآوری و توسعه سازمانی فراهم کنیم MBA به ما آموزش می دهد که همه چیز تغییر می یابد مگر تغییر و در جریان این تغییر الزاماً نیرومندترین گونه ها نیستند که باقی می مانند . بلکه آنانی می توانند به زندگی ادامه دهند که با تغییرات محیطی سازگار می شوند .

در دوره MBA می آموزیم برای پیشرفت در کار بیشتر از مهارت های فنی نیاز به توانایی کار با دیگران و فنون ارتباط و مذاکره داریم و نهایتاٌ اینکه توانایی و مهارت هایی نیاز داریم برای ساختن آینده و در این دوره متوجه می شویم ( کشف واقعی نه در یافتن سرزمینهای جدید ، بلکه در دیدن با چشمانی جدید است )

{* *}