ورود دانشجویان

حسن نصرتی

مدیر تحقیق و توسعه intercomet

فوق لیسانس مهندسی مواد – فارغ التحصیل از دانشگاه های امیر کبیر و صنعتی شریف – بازرس ویژه ی بازرگانی و مشاور حوزه ریاست سازمان هواپیمایی کشوری – مولف کتاب مواد و نویسنده ی پنچ مقاله بین المللی ISI

چرا موسسه بهار را برای سپری کردن این دوره ها انتخاب کردید ؟

به دلیل آشنایی قبلی که با موسسه داشتم .

 چرا MBA را برای تحصیل انتخاب نمودید ؟ و چرا دوره های کوتاه مدت یکساله را ؟

در چند مقاله خوانده بودم که فارغ التحصیلان رشته ی MBA در سال 2020 در آمدی معادل 10 برابر فارغ التحصیلان سایر رشته ها خواهند داشت لذا به مطالعه در مورد این رشته پرداختیم و به دلیل ارزشی که زمان زندگی ایفا می کند ، ترجیح دادم دوره یکساله را انتخاب کنم به جای اینکه پشت کنکور بمانم و 3 سال در دانشگاه سپری کنم .

 قبل از ورود به دوره چه انتظاراتی داشتید و اکنون چه میزانی از انتظارات شما برآورده شده است ؟

قبل از ورد ، انتظار داشتیم محیطی شبیه به دانشگاه اما کاملاً متفاوت بود کلاسهای بسیار جذاب ، کاربردی و در زمانهای خوبی برگزار شد که متأسفانه در دانشگاه هیچکدام از این سه ویژگی حس نمی شود .

 این دوره تا چه حد در زندگی و پیشرفت شغلی و اجتماعیتان تءثیر گذار بوده است ؟

خیلی زیاد ، شاید در طی یکسال خیلی موفق تر بوده ام شاید 4 برابر قبل ..

کلام آخر : اینبار بیش از هرچیز تیم موسسه بهار را قدر مینهم بخصوص آقای دکتر فرضی پور عزیز که واقعا کلاسهای سطح بالایی برگزار میکنند. ایمان دارم که آینده را نمیتوان پیش بینی کرد.

آینده را فقط باید ساخت. آینده همین زمان حال است که با خوبان در مسیر پیشرفت گام برمیداریم. این دوره ها به علت کاربردی بودن و برگزاری در خارج وقت اداری و شرایط عدالت محور حضور در دوره به شدت بر دوره های دانشگاهی ارجحیت دارد. قبلا از درامد بالای این رشته صحبت میکردم ولی حالا فراتر میروم و به پیشرفت در اخلاق و انسانیت میپردازم چراکه خلاقیتی که در درون هر فردی نهفته است قادر به تولید تمام ثروت دنیاست. دوستانی که در این دوره یافتم نه تنها دوست که غمخوار و یاور هم بودند و شاید فراموش کردن این روزهای شیرین سخت تر از فراموشی زندگی باشد

{* *}