BurgerMenu
Phone

POST DBA (گرایش رهبری)

معرفی دوره

در نظام آموزشی کشور بالاخص موسسات آموزش عالی آزاد، همواره بالنده‌سازی و  توانمند ساختن مدیران کسب و کار به عنوان راهبران و مشاوران پیشرو در سازمان‌های امروز کشور امری ضروری و حیاتی بوده است.

در حال حاضر پیشرفت تکنولوژی و پویایی فضای کسب و کار با شتابی رو به رو شده است که نیاز به آموزش در دنیای مدیریت اهمیتی بیش از پیش یافته و به نظر می‌رسد پارادایم‌های علمی حوزه مدیریت در دانشگاه‌ها پاسخ جامع و مانعی برای نیازهای صاحبان کسب و کار کشور، نبوده است.

هدف ما در این دوره حرکت از تغیر به سوی تحول است و همچنین پرورش مدیرانی که بتوانند در میان این چالش ها رهبر توانمندی باشند.

با توجه به استقبال روزافزون صاحبان صنایع، مدیران دولتی و کسب و کارهای خصوصی از دوره‌های کاربردی MBA و  DBAمی‌توان این طور برداشت کرد که این دوره‌ها پاسخ خوبی برای نیاز مدیران کشور بوده است؛ به همین علت موسسه آموزش عالی آزاد بهار در راستای تحقیق و توسعه دوره‌های جدید رهبری و با هدف به‌روز بودن محتوای آموزشی دوره‌های Post DBA رهبری را طراحی و اجرا نموده است.

مدیران در این سطح به دنبال جنبه‌های علمی و عملی مدیریت در کنار هم گرد آمده و مشتاق به مواجهه با نگرش‌های نوین رهبری، کلان روندها و چالش‌های پیش روی کسب و کارهای داخلی کشور و بازار بین المللی هستند. 

 

چهارچوب درسی دوره POST DBA رهبری:

  • سطح فردی: شناخت انسان و کنشگران درونی سازمان
  • سطح سازمان: دانش ابزارهای اداره سازمان
  • سطح جامعه: دانش تعامل با جامعه و کنشگران بیرونی سازمان
  • سطح جهان: دانش و درک جهانی شدن و الزامات آن و نحوه عمل در عصر جهانی شدن

 

ویژگی‌های دوره POST DBA رهبری:

نوگرایی و پویایی: تلاش برنامه Post DBA رهبری بر این است که تازه‌های علمی و تجربی در زمینه کسب و کار زیر نظر استاد تمام‌های مدیریت از کشور به صورت حضوری، آنلاین و تور خارج از کشور را در اختیار شرکت کنندگان دوره بگذارد و مباحثی متفاوت از دوره های قبل را مطرح می‌سازد.

تقاضا محوری به جای عرضه محوری: این دوره می‌کوشد تا با بحث و مناظره، نیازها و چالش‌های کاری دانش پژوهان را کشف و برنامه‌های آموزشی و توسعه‌ای را برای پاسخ به نیازهای افراد شرکت‌کننده طراحی و تدوین نماید.

جهان‌گرایی و دیدگاه استقرایی: دهکده جهانی امروز الزامات خاص خود را دارد، برنامه Post DBA رهبری کوششی است در جهت طرح این الزامات و ارائه راه‌های پاسخگویی به آن‌ها.

بومی‌سازی: برنامه Post DBA رهبری برای ارتقای شرایط فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی تنظیم گردیده است و تلاش شده تا نظریات علمی جهان با اقتضائات کشوری سازگار گردد و نوعی همخوانی و تناسب نظری و علمی ایجاد شود.

الگوبرداری از موفق‌ها: الگوبرداری از تجارب موفق ایرانی کسب و کار و بهره‌گیری از نظرات و رخدادهای دوران مدیریت آنان بخش دیگری از برنامه Post DBA رهبری موسسه آموزش عالی بهار می‌باشد. 

 

 

 

سرفصل های آموزشی

 

 

chevronRight chevronLeft

شرایط ورود به این دوره

1.  داشتن مدرک dba یا phd مرتبط

2. سابقه 5 سال مدیریت ارشد یا حداقل 15 سال کار اجرایی

3. پذیرفته شدن در مرحله مصاحبه حضوری

برگزاری کلاس ها

کد دوره عنوان دوره طول دوره هزینه دوره زمان برگزاری زمان شروع وضعیت ثبت نام ظرفیت دوره
3 post DBA (رهبری) 18 ماه روزهای فرد
یکشنبه ها و سه شنبه ها
1400/09/23 در حال ثبت نام 15 نفر {rsfiles path="coursefiles/3.pdf"} پیش ثبت نام
3 post DBA (رهبری) 18 ماه روزهای فرد
یکشنبه ها و سه شنبه ها
1400/10/07 در حال ثبت نام 15 نفر {rsfiles path="coursefiles/3.pdf"} پیش ثبت نام

نظرات دانش آموختگان

test
test
test
test
test
test
test

پیش ثبت نام

نام خود را وارد کنید.
Please enter a valid email,
Invalid Input
فیلد ضروری
Enter your message.

ارسال اطلاعات به معنی ثبت نام قطعی نیست، کارشناسان آموزش برای تایید با شما تماس خواهند گرفت

به اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره نیاز دارید؟کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سایر دوره ها

chevronLeft